Siparişim bana ne zaman ulaşır?

 Siparişiniz Mng Kargoya en geç 7 iş gününde teslim edilir .Teslimat süresi bulunduğunuz şehre bağlı olarak 1 ya da 2 iş günü içinde değişim göstermektedir.

Sipariş verirken sorun yaşıyorum ne yapmalıyım?

dilekaltunay.com üzerinde gerçekleştirdiğiniz işlemlerde ihtiyaç duyduğunuz her türlü destek ve hata bildirimi için info@dilekaltunay.com adresinden mail atabilirsiniz.

Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

Sipariş iptal isteğinizi; ürününüz kargoya verilmeden önce info@dilekaltunay.com adresine mail atarak iptal edebilirsiniz. Mesajınız bize ulaştığında siparişiniz iptal edilecektir.

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 2 gün içerisinde gönderip, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. Ancak, kişiye özel olarak üretilen, üzerinde lazer kazıma yapılmış ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış ve orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, tüm fatura nüshaları ile teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. 

İade etme süresi kaç gündür?

Mesafeli satış sözleşmelerine dair yönetmelikte yer alan "Sebep göstermeden cayma hakkı" ürünü teslim aldığınız ilk 2 gün içersinde geçerlidir.

Siparişimi iade veya iptal ettikten ne kadar süre sonra tutar hesabıma geçiyor?

Kredi kartı ile yapmış olduğunuz tutarın iadesi Bankaya göre değişkenlik gösterip ortalama 10 işgünü içersinde hesabınıza geçmektedir. Havale/eft ile yapmış olduğunuz tutarlar ise 5 işgünü içersinde hesabınıza geçmektedir.

Satin aldığım ürünü iade etmek istersem ne yapmam gerekiyor?

Satin aldığınızı ürünü iade etmek isterseniz; siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 7 gün içersinde iade etmek istediğiniz ürünün aşağıdaki adrese gönderilmesi gerekmektedir.

İade edeceginiz ürünü, tüm fatura nüshaları ile paketi hasar görmemiş, ürün kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve iade edilemeyen ürün kapsamında olmadığından emin olarak tüm aksesuarları ile birlikte aşağıdaki adrese göndermeniz gerekir.

Ürün iadelerinden kargo ücreti alıcıya aittir.

İade Adresi:

Merkez Mah. Havacılar Cd. 103 Sk. No:32 Çekmeköy İstanbul

E-Posta: info@dilekaltunay.com

 

Hangi ürünleri iade edemiyorum?

Sizin için özel olarak tasarlanmış ,üzerinde lazer kazıma yapılmış ürünlerin ve steril sebeplerden dolayı bütün küpelerin iadesi mümkün değildir.

YURTDIŞINA GÖNDERİ YAPABİLİYOR MU?
Evet, Yurtdışındaki müşterilerimize de gönderi yapabiliyoruz. Yurtdışı gönderilerilerinde kargoya 7 iş gününde teslim edilir ,siparişinizin size ulaşması 1-2 hafta arasında değişiklik gösterebilir.Yurtdışı gönderimlerinde kargo ücreti olarak $12 alınır.

DILEK ALTUNAY KOLEKSİYONLARINI MAĞAZAMDA SATABİLİR MİYİM?
Perakende mağazalarında tasarımlarımı satmak isteyen müşterilerimiz magaza talebi formunu doldurarak benimle iletişime geçebilirler.

ÜRÜNLERDE KİŞİYE ÖZEL DEĞİŞİKLİKLER YAPILABİLİR Mİ?
Sitede ki ürünlerin dışında sizin istekleriniz doğrultusunda ürünlerde küçük değişiklikler yapabilmektedir.. Örneğin, almak istediğiniz ürünün ip ya da deri rengini değiştirebilirsiniz, kaplama rengini değiştirebilirsiniz. Üründe yapmak istediğiniz değişiklikleri sipariş sayfasının sonunda bulunan açıklama bölümüne yazabilirsiniz. Kişiye özel üretilen ürünler iade alınmamaktadır.


copyright © 2014. all rights reserved.