İade & Değişim Koşulları

27.11.2014 tarihinde Resmi Gazete’ de yayınlanmış olan Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’ne göre her türlü ziynet, altın, gümüş kategorisindeki ürünlerde tüketici cayma hakkı kullanılamaz.

Siparişlerinizde KVKK Aydınlatma Metni’nde yer alan aşağıdaki maddelerce iade yapılmamaktadır. 

Sitede yer alan ürünlerin iadesi yapılmamaktadır. Siparişiniz kişiselleştirilmiş ürün değilse paketinizin size ulaştığı günü takip eden 5 gün içerisinde başka bir ürünle değişim yapabilirsiniz.Değişim yapılacak ürün orijinal ambalajında, kesinlikle zarar görmemiş, hiçbir şekilde kullanılmamış tüm aksesuarlarıyla eksiksiz ve sağlam olmalıdır. Aksi halde ürünün değişimi sözkonusu olmayacaktır. Değişim için gönderilen paketlerin kargo ücreti alıcıya aittir.

*Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler; tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde cayma hakkı kullanılamayacak olup bu ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

*ALICI’nın özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ya da niteliği itibariyle iade edilemeyecek, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ÜRÜN söz konusu olduğunda ALICI cayma hakkını kullanamaz.

Ürünlerimiz tasarım ürün ve yapısal olarak bozulmaya meyilli durumları taşıdığı için iade yapılmamaktadır.

Hijyen sebebiyle KÜPE kategorisindeki ürünlerde ve belirtmiş olduğunuz numaraya göre, size özel olarak üretim yapıldığı için YÜZÜK kategorisindeki ürünlerde kesinlikle iade kabul edilmemektedir.

Özel siparişlerde üzerine isim, tarih, yazı yazılarak kişiselleştirilmiş ürünler olduğu için onlarda ürün iadesi yapılamamaktadır.