Sıkça Sorulan Sorular

Eğer sorularınızın cevabını bu sayfada bulamadıysanız, e-posta göndermekten çekinmeyin.

Sipariş, Ödeme & Kargo

dilekaltunay.com üzerinde gerçekleştirdiğiniz işlemlerde ihtiyaç duyduğunuz her türlü destek ve hata bildirimi için info@dilekaltunay.com adresinden mail atabilirsiniz.

Hayır, tek ihtiyacınız olan e-posta adresinizdir. Üye olmadan da alışveriş yapabilir, siparişinizi takip edebilirsiniz. Daha sonra dilediğiniz zaman üyeliğinizi tamamlayabilir, kayıtlı adresiniz ile gelecek alışverişlerinizde hız kazanabilirsiniz.

Sitemizden VISA, Mastercard, AMEX kredi kartlarınız veya iyzico kolay ödeme ile alışveriş yapabilirsiniz.

Ödeme altyapısı olarak önde gelen şirketlerden iyzico ile çalışmaktayız. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde dilekaltunay.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin dilekaltunay.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız/telefonunuz arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.

Siparişiniz Yurtiçi Kargoya 10 iş gününde teslim edilir .Teslimat süresi bulunduğunuz şehre bağlı olarak 1 ya da 2 iş günü içinde değişim göstermektedir.

Merak etme! Bazen gönderi durumunuzun güncellenmesi birkaç gün sürebilir. Bize info@dilekaltunay.com adresinden e-posta gönderin, paketinizin nerede olduğunu size bildirelim.

Evet, Yurtdışındaki müşterilerimize de gönderi yapabiliyoruz. Yurtdışı gönderilerilerinde kargoya 10 iş gününde teslim edilir ,siparişinizin size ulaşması 1-2 hafta arasında değişiklik gösterebilir.Yurtdışı gönderimlerinde kargo ücreti olarak $12 alınır.

Hay aksi. Hepimiz insanız hata yapabiliriz, ama endişelenme! Satın alma işleminiz henüz gönderilmediyse sizin için düzelteceğiz. Lütfen bize info@dilkaltunay.com adresinden e-posta gönderin.

Varış gününde adresinizde bulunamazsanız, gönderiniz kargo şirketinin dağıtım ofisine teslim edilmektedir. 3 iş günü içinde dağıtım ofisinden teslim alınmayan gönderileriniz bize iade edilmektedir. Bize geri dönen ürünleriniz için size ulaşmaya çalışacağız, tekrar gönderim yapabiliriz. Ulaşamazsak sipariş iptal edilerek ücreti ödeme yaptığınız şekilde iade edilecektir.

Ürünler & Diğer Sorular

Sitemizdeki tüm ürünler İstanbul/Türkiye’de tamamen el işçiliği ile yapılmaktadır.

Takılarımızı nikel ve kurşun açısından test ettik ve takmanız tamamen güvenli olsa da ürünlerimizin alerjik reaksiyonu tetiklemeyeceğini garanti edemeyiz.

Sitede ki ürünlerin dışında sizin istekleriniz doğrultusunda ürünlerde küçük değişiklikler yapabilmektedir.. Örneğin, almak istediğiniz ürünün ip ya da deri rengini değiştirebilirsiniz, kaplama rengini değiştirebilirsiniz. Üründe yapmak istediğiniz değişiklikleri sipariş sayfasının sonunda bulunan açıklama bölümüne yazabilirsiniz. Kişiye özel üretilen ürünler iade alınmamaktadır.

Perakende mağazalarında tasarımlarımı satmak isteyen müşterilerimiz magaza talebi formunu doldurarak benimle iletişime geçebilirler.

Kesinlikle. Müşteri bilgilerinizi Üyelik Sözleşmesi uyarınca gizli tutmaktayız. Sadece resmi makamlarca talep edilmesi ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince açıklama yapmak zorunda olunduğumuz durumlarda açıklanabilmektedir.