Teslimat &
Kargo

Clover Earring

Hızlı Kargo

Yönetim panelinde siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3-5 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Kargo şirketi 1-3 gün içerisinde teslimat adresinize siparişinizi ulaştıracaktır.
Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Dünya'nın Her Yerine

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır. Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından dilekaltunay.com garantisi ile dünyanın neresinde olursanız olun size teslim edilecektir.

Onayınız &
Kargolama

Siparişinizi gönderdikten sonra bir onay e-postası alacaksınız. Mümkün olduğunda, kargo şirketi tarafından sağlanan bir takip numarası göndereceğiz.

Yapımı tamamlanan ürünler Pazartesi gününden Cumartesi gününe kadar kargolanır. 

Kargo Takibi

Paketleri takip etmiyoruz ve bir paket gönderildiğinde size verilen göndericinin takip numarası dışında bir paketin konumuyla ilgili herhangi bir ek bilgiye erişimimiz yok. Uluslararası gönderi yapıyorsanız veya hızlı gönderiyi tercih ediyorsanız, ücretlendirilen ücret, ürünlerinizin ağırlığına ve bulunduğunuz yere bağlıdır.

Bir sorum var